Delicio Food – це магазин якісних європейських продуктів харчування та побутової хімії, історія якого почалася більше 10-ти років тому у місті Чернігів. Тоді в нас не було ні назви, ні сайту, але ми мали мету – створити місце, де продукти з Європи купити можна було б максимально просто, зручно та за вигідними цінами. Таким чином з’явився наш онлайн-сервіс, ставши одним із перших інтернет-магазинів європейських товарів.

 

Якщо шукаєте якісні товари з Європи – інтернет-магазин Деліціофуд до Ваших послуг

Європейські продукти славнозвісні через свою натуральність, а миючі засоби мають великий попит завдяки своїй дієвості та безпечному складу – усе це є у нашому асортименті.

товари з європи delicio food

Всі європейські товари з магазину Delicio Food пройшли суворий відбір, перш ніж потрапити до сторінок каталогу, бо дбати про здоров’я та комфорт споживачів є нашим обов’язком. А щоб вам було зручніше знайти необхідне, ми розподіли усе за такими розділами:

список продукти харчування з Європи – від популярних у побуті до різноманітних видів солодощів та спеціальних позицій на нашому сайті, створених для приготування незвичних страв;
список засоби побутової хімії різних категорій – як для прання, очищення та дезінфекції, так і для підтримання особистої гігієни дорослих та дітей, догляду за волоссям і тілом;
список лізоформ – продукція, що створена суттєво облегшити прибирання будь-якої складності.

Пропонуючи товари з Європи, інтернет-магазин Деліціофуд гарантує вам абсолютну якість та оригінальність продукції. Також ми ретельно подбали про ваш бюджет та час, тому серед наших послуг є безкоштовна доставка до під’їзду клієнта. Ми завжди працюємо на 101% та прикладаємо максимум зусиль, щоб ви були задоволені нашим сервісом!

 

товари з європи інтернет магазин деліціо фуд

Чому купити товари з Європи слід саме у нас?

На нашому сайті delicio-food.com.ua, як і на багатьох інших, існує можливість зробити покупку онлайн. Але у чому ж переваги того, щоб купити товари з Європи саме у нас?

  1. уважність до кожного клієнта;
  2. дбайливе пакування замовлень;
  3. можливість обміну товару або повернення коштів;
  4. власні кур’єрські послуги по місту Чернігів.

Ми відповідально ставимося до кожного перерахованого пункту, бо цінуємо вашу довіру. Для нас важливо робити щасливими людей, які прагнуть користуватися надійною та високоякісною продукцією, не витрачаючи на це купу коштів.

Замовляйте європейські товари на нашому сайті, щоб якнайшвидше отримати першокласну продукцію від світових брендів.

Delicio Food – з нами звичні побутові справи стають цікавіше!